NASZE MIĘSO

Podawana przez nas wołowina pochodzi z własnego gospodarstwa, z serca Warmii i Mazur. 100 % natury daje w efekcie najlepszą wołowinę: soczystą, kruchą, delikatną i aromatyczną.

Na niepowtarzalną kruchość naszego mięsa mają wpływ czynniki biologiczne takie jak: rasa bydła, wiek, rodzaj mięsa oraz czynniki środowiskowe takie jak: sposób żywienia zwierząt, postępowanie przedubojowe, warunki prowadzenia uboju, warunki wychłodzenia, dojrzewania i sezonowania mięsa.

Naszą specjalnością jest wołowina sezonowana

O NAS

Steakownia to doskonałe miejsce dla Gości, którzy cenią sobie wysokiej jakości wołowinę i doceniają wysiłek wkładany w przygotowanie najwyższej klasy steków.

To miejsce, które wyróżnia się przepyszną kuchnią oraz menu opartym na stekach wołowych i burgerach.

Steki przygotowywane są z najwyższej jakości sezonowanej wołowiny szlachetnych raz mięsnych, według wybranego przez Gości stopnia wysmażenia.

Burgery przygotowujemy wyłącznie z mięsa wołowego z oryginalnymi dodatkami.

Stawiamy na najwyższą jakość mięsa!
Dlatego wiemy, że na Twoim talerzu pojawi się to, co najlepsze.

SKLEP

Zapraszamy do naszych Steakowni, restauracji na kulinarną podróż do świata wołowiny.

Jeśli zapragniesz przyrządzić ją w domu, w naszych Steakowniach zakupisz mięsa, z których możesz przyrządzić w domu m.in.: doskonałe steki, tatara oraz burgery.

Nasi Steakmistrzowie służą radą w kwestii doboru, rodzaju, wielkości oraz stopnia wysmażenia steków.  Dodatkowo  otrzymasz wiedzę, która posłuży do samodzielnego przyrządzenia wołowiny w domu.